Hakkımızda


Tesisimiz 500 m2 alanı ile Erenköy/Kozyatağı bölgesinin en büyük spor merkezlerinden biridir. DFA SPORTS CENTER olarak sağlıklı yaşamı ideoloji olarak benimsemiş alanında profesyonel eğitmen kadromuzla üyelerimize hizmet vermekteyiz.

Tesisimiz üç ayrı cepheden gün ışığı alan ve etrafı yeşillik bahçe ile çevrili olan doğal bir ortamda bulunuyor. Son teknoloji aletlerle donatılmış geniş fitness salonu ve şık pilates studyosu, 200m2 profesyonel dövüş alanı, sauna ayrıca cafe alanımız bulunmaktadır. Siz spor yaparken arkadaşlarınızın ya da çocuklarınızın sosyalleşebileceği eğlence köşemizdr PlayStation alanıda bulunmaktadır.

Haftalık 30 saat olan grup derslerimizden istediğiniz derslere katılıp keyifli zaman geçirerek spor deneyimi yaşaya bilirsiniz.

Amacımız sadece spor yapmanız değil, aynı zamanda bedeninizi ve ruhunuzu rahatlatmanızı, günlük hayatın stresinden uzaklaşıp size en uygun aktiviteleri yaparak kaliteli zaman geçirebileceğiniz sağlıklı yaşam alanı sunmaktır. Gelen üyelerimizi güler yüzle karşılayıp ,onların her geçen gün daha iyi ve daha profesyonel hizmet almaları için kendimizi geliştirmeye devam ettik.

Eğer ki DFA SPORTS CENTER ın bir parçasıysanız kısa sürede hedeflerinizi yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz. Çünkü herkesin spor yapmaya ihtiyacı vardır. Sizi kendinizin bir üst modeline taşımak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Image